IRANIAN JONAS BROTHERS FAN SITE

YOU CAN FIND EVERY THING RELATED TO JONAS BROTHERS IN THIS WEB

سلام به همگی خوبید ؟ می خوام یه سری صحبت ها راجع به فیلم کمپ راک ۲ و شاید هم کمپ راک ۳ بکنم !!!

همونطور که میدونید فیلم کمپ راک ۲ با بازی جو جوناس -دمی لوواتو -نیک جوناس-کوین جوناس و... شب ۳ سپتامبر  از کانال دیزنی اصلی پحش خواهد شد یعنی ۳۸ روز دیگه همه ی ما مشتاق هستیم تا این فیلم رو ببینیم و متوجه شیم که آیا این فیلم هم مثل قسمت اول خودش موفق خواهد بود یا خیر بهر حال چیزی که همیشه معلوم بوده فیلم های سینمایی کانال دیزنی درست مانند سریال ها و کارتون هایش همیشه موفق بوده و شما کسی را پیدا نمی کنید که بگوید این کارتون یا فیلم قشنگ نیس یا کیفیت پایین است یا سیر داستان خوبی ندارد کانال دیزنی همواره در این موضوع برای کودکان و خصوصا نوجوانان پیشرو بوده و خواهد بود . اما بحث من کمپ راک است نه کانال دیزنی شاید همه تون بدونید که آهنگ های بسیاری از این فیلم بیرون آمده که متاسفانه هیچکدام را پوشش نداده ام . و شاید پوشش کامل سریال جوناس LA این مشکل را بوجود آورده باشد اما نگران نباشید جبران میکنم بهتون قول میدم که فیلم کمپ راک 2 رو واسه دانلود آماده کنم . و اینکه آِا در این قسمت جو و دمی با هم صمیمی تر از قسمت قبل بوده اند یا همون شاین و میچل اگه اشتباه نکرده باشم . آیا همدیگر رو میبوسند؟ فعلا که هیچ خبری در این زمینه منتشر نشده . اما من به جرئت می تونم بگم که فیلم کمپ راک 2 در روابط عاشقانه این دو نقش مهمی داشته . نمی دونم مینی سریال JONAS BROTHERS LIVING THE DREAM 1 رو دیدید یا نه در یه قسمتی جوناس برادرز با دمی لوواتو ملاقات می کنند. و جو در بک ووکال راجع به دمی توضیح می دهد  که دمی دوست بسیار خوبی برای من هست دختر زیبایی است و همچنین خواننده ی بسیار توانایی هم هست( توضیح این مینی سریال رو هم بزودی آماده دانلود میکنم ) بهر صورت که باشد . باید منتظر بمانیم و ببینیم چون جوناس برادرز و دمی لوواتو هم در مصاحبه هایشان و هم در توییترشان گفته اند که این فیلم بسیار زیبا هست . و یه خبر دیگه اینکه شایعاتی هست که قراره کمپ راک هم 3 قسمتی بشه و این پروژه مانند دبیرستان موزیکال در 3 قسمت پرونده اش بسته شود . اما می دانیم که دبیرستان موزیکال اینگونه نشده. و اینکه مشتری های Verizon FiOS این فرصت را خواهند داشت که دو روز زودتر از پخش کمپ راک 2 ازکانال دیزنی در مکان های ویژه ای که آنها در نظر گرفته اند اطلاعات دیگری که من بدست آوورده ام اینه که فقط عده ی خاصی می تونند از بین این مشتریان به طور کاملا اختصاصی این سریال رو ببینند و دو روز زودتر حال کنن . بهر صورت من که اطلاعاتی راجع به این شرکت پیدا نکردم . منتظر باشید تا خبر های بیشتری در این زمینه بهتون بدم .

خوب آیا شما این شانس رو پیدا می کنید که دو روز زودتر این فیلم رو ببینین یا اینکه 3 سپتامبر اونو تو کانال دیزنی میبینید یا منتظر می شید تا دی وی دی اونو بخرید ؟

از :AMIR UNFORGIVEN

+ نوشته شده در چهارشنبه ششم مرداد ۱۳۸۹ساعت 21:12 توسط amir unforgiven |

ٌٌWELCOME to The iranian jonas brothers fan site . you can find every thing that related to jonas brothers in this website . like episodes of jonas la - jonas brothers songs and music videos
Enjoy It

Home
Email
Night Skin